Павленківська сільська рада

Новопсковського району, Луганської області

Телефон: (06463) 9-55-32

 
УКРАЇНА
Павленківська сільська рада
Новопсковського району
Луганської області
XXI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/07/2017 року№21/7с. Павленкове
Про затвердження ставки земельного податку на території Павленківської сільської ради

Відповідно до п.24 частини 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями), Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 №1797-VIII, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 р. №1791-VIII Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування та поповнення доходної частини місцевого бюджету ,враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету і фінансів, сільська рада ВИРІШИЛА:

 1. Встановити та затвердити на території сільської ради з 01 січня 2018 року ставки земельного податку за земельні ділянки нормативну грошову оцінку яких проведено  незалежно від місця  знаходження таких земельних ділянок у розмірі:
  – для сільськогосподарських угідь – 0,3 відсотка від їх нормативної грошової оцінки;
  – за земельні ділянки під житловим фондом – 0,03 відсотки від їх нормативної грошової оцінки;
  – інші  категорії земельні ділянки – 1 відсоток від їх нормативної грошової оцінки.
 2. Ставки земельного податку за земельні ділянки , розташованих за межами населених пунктів, грошову оцінку,яких не проведено:
  – сільськогосподарські угіддя – 0,3 відсотка від нормативно грошової оцінки одиниці площі  ріллі по області;
  – інші  категорії землі -5 відсотків від нормативно грошової оцінки одиниці площі  ріллі по області.
 3. Затвердити Положення про порядок справляння плати за землю в частині земельного податку.
 4. Встановити пільги щодо  сплати   податку для  фізичних  осіб.
  Від сплати податку  звільняються:
  – інваліди першої і другої групи,фізичні особи, які виховують  трьох і більше дітей віком до 18  років, пенсіонери  за  віком, ветерани війни та  особи, на  яких поширюється дія Закону України  «Про статус  ветеранів  війни, гарантії їх  соціального захисту», фізичні особи визнані законом особами, які  постраждали  внаслідок Чорнобильської  катастрофи.
 5. Встановити пільги по сплаті земельного податку юридичним  особам, які повністю утримуються за рахунок коштів державного  та місцевого  бюджету та перебувають у державній та комунальній власності а саме: органи місцевого самоврядування, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури, охорони здоров’я та земельні ділянки кладовищ.
 6. Рішення Павленківської сільської ради №14/6  від 23.12.2016 року «Про затвердження  ставки земельного податку на території Павленківської сільської ради на 2017 рік», рішення  сільської ради № 15/5 від 25.01.2017 року з 01.01.2018 року вважати таким, що втратило чинність.
 7. Дане рішення оприлюднити на офіційному веб-сайті Павленківської сільської ради .
 8. Секретарю сільської ради надати копії цього рішення до Новопсковського відділення Старобільської ОДПІ.
 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування  бюджету та фінансів.
Сільський голова Зінченко Ю.І.

Додатки :

Додаток № 1 до рішення Павленківської сільської ради від 11.07.2017 р. № 21/7

Архів публікацій

Banerbpd 200x80
Subsidii
Baner Teplo