Павленківська сільська рада

Новопсковського району, Луганської області

Телефон: (06463) 9-55-32

 
УКРАЇНА
Павленківська сільська рада
Новопсковського району
Луганської області
XLIX СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/01/2020 року№49/19с. Павленкове
Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Догадайло Вячеславу Миколайовичу

Розглянувши заяву гр. Догадайло Вячеслава Миколайовича про безоплатну передачу у власність земельної ділянки, керуючись ст. ст. 12, 83, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр», Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології, використання природних ресурсів, Павленківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати безоплатно у приватну власність гр. Догадайло Вячеславу Миколайовичу земельну ділянку, загальною площею Х,ХХХХ га, в тому числі ріллі – Х,ХХХХ га, кадастровий номер ХХХХХХХХХХ:ХХ:ХХХ:ХХХХ для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, розташовану в межах населеного пункту, на території, яка за даними Державного земельного кадастру, враховується в Павленківській сільській раді за адресою: с. Павленкове, вул. 8 Березня, б/н.

2. Рекомендувати гр. Догадайло В. М. здійснити відповідно до вимог чинного законодавства державну реєстрацію права власності на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

3. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та благоустрою.

Сільський голова Ю. ЗІНЧЕНКО

Архів публікацій

Banerbpd 200x80
Subsidii
Baner Teplo