Павленківська сільська рада

Новопсковського району, Луганської області

Телефон: (06463) 9-55-32

 
УКРАЇНА
Павленківська сільська рада
Новопсковського району
Луганської області
XLII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 28/08/2019 року №42/1 с. Павленкове
Про затвердження протоколу комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавців земельних торгів

На підставі ст.ст.12, 134, 135, 136,137 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі" сесія Павленківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити протокол  комісії по здійсненню конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою оцінки земель та визначення  виконавця земельних торгів від 28 серпня  2019 року (додається).

2. Зобов’язати комісію з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів:

2.1 у триденний строк після затвердження протоколу письмово інформувати переможця конкурсу та інших учасників про результати конкурсу;

2.2 протягом 20 днів після затвердження результатів конкурсу розміститиінформацію про результати конкурсу на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та на офіційному веб-сайті Павленківської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

3. Доручити секретарю сільської ради Кузнецовій В.М. за результатами конкурсу не пізніше 20 днів після затвердження результатів конкурсу укласти від імені сільської ради Договір на виконання  послуг з проведення земельних торгів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань агропромислового комплексу та екології, використання природних ресурсів.

 

Секретар сільської ради Кузнецова В.М.

Додатки :

Протокол №1

Архів публікацій

Banerbpd 200x80
Subsidii
Baner Teplo