Павленківська сільська рада

Новопсковського району, Луганської області

Телефон: (06463) 9-55-32

Рішення сесії № 20/2 від 13 червня 2017 року

15.06.2017

gerb
УКРАЇНА
ПАВЛЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
НОВОПСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 13 червня  2017 року  

    №20/2

с.Павленкове
Звіт про роботу комісії з питань агропромислового комплексу, благоустрою та охорони навколишнього середовища
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  заслухали звіт про роботу комісії з питань агропромислового комплексу, благоустрою та охорони навколишнього середовища. Сесія відмічає, що робота в даному напрямку велась. Вся  земля обробляється. В с. Павленкове   та с. Трембачеве проводиться благоустрій території, вулиць, кладовищ, постійно  проводиться  косметичний ремонт пам’ятників ,висаджені дерева, квіти, прибираються смітники. Враховуючи думку депутатів  сесія сільської ради
 ВИРІШИЛА:
  1. Звіт про роботу комісії з питань агропромислового  комплексу , благоустрою та охорони навколишнього середовища вважати  задовільною.

2. Зобов’язати  сільського голову  Зінченка Ю.І. більше приділяти уваги   соціально-економічному розвитку  на території сільської ради  по  вирішенню соціально-побутових питань громади.

3. Зобов’язати  сільського голову  Зінченка Ю.І. більше приділяти уваги   соціально-економічному розвитку  на території сільської ради  по  вирішенню соціально-побутових питань громади.

Сільський головаЮ.І.Зінченко

 

Архів публікацій

Banerbpd 200x80
Subsidii
Baner Teplo